zarząd

Andrzej Blumenfeld
Prezes Zarządu

Studiował Informatykę ze specjalizacją Gry Komputerowe na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej na Politechnice Łódzkiej. Kierunek wybrał z premedytacją, gdyż od najmłodszych lat wiedział, że w swoim życiu chce tworzyć gry. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał jeszcze w trakcie studiów w Bydgoskiej firmie Frontline Studios. Na czwartym roku zbudował zespół, z którym wystartował w międzynarodowym konkursie Imagine Cup 2011 organizowanym przez firmę Microsoft. Chwilę później trafił do firmy Nitreal Games w Warszawie, a stamtąd droga poprowadziła go przez Vivid Games, Techland, Artifex Mundi aż do Far From Home.

Wojciech Liwanowski
Członek zarządu

Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył podyplomowe studia Psychologii w biznesie i Mediacji w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Abiturient podyplomowego Zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zarządza zespołami od ponad 15 lat, w tym 4 lata zespołami produkującymi gry. Po zebraniu szlifów producenckich przy wysokobudżetowej produkcji w Techlandzie oraz indie w Artifex Mundi, założył Far From Home.

Paweł Jawor
Członek Zarządu

Absolwent Uniwesytetu Wrocławskiego, gdzie ukończył kierunek Historii Sztuki. Od dzieciństwa zafascynowany grami tak video jak i RPG. Swoje pierwsze kroki w kierunku branży zrobił pisząc recenzje gier dla Słowa Polskiego. Po latach trafił do CDP gdzie zaczął swoja przygodę z marketingiem i wydawaniem gier video. Potem pracował w firmach zagranicznych takich jak GOA Games, Zynga, oraz lidera gier RPG Larian Studios. Po powrocie do Polski dołączył do załogi Techlandu gdzie pełnił role Brand Managera w globalnym wydawnictwie. Szukając nowych wyzwań trafił do Artifex Mundi a potem do młodego ale bardzo ambitnego studia Donkey Crew z Wrocławia gdzie pełnił rolę dyrektora marketingu. Następnym krokiem w karierze było założenie studia Far From Home.

rada nadzorcza

Kamil Klinowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ekonomista; Inwestor indywidualny z 27-letnim stażem, aktywny w sektorze spółek gamingowych i technologicznych; Współzałożyciel oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Starward Industries S.A; Przewodniczący Rady Nadzorczej Wooden Alien S.A.

Paulina Kwiecińska
Członkini Rady Nadzorczej

Przypadek sprawił, że trafiła do branży gamedevowej i ta przygoda trwa już od ponad 14 lat. Pracowała w największych polskich studiach, gdzie zajmowała się sprzedażą, marketingiem i publishingiem. Od kilku lat skupia się na szeroko pojętym rozwoju biznesu. Prywatnie miłośniczka podróży.

Przemysław Barankiewicz
Członek Rady Nadzorczej

Chartered Financial Analyst, ekonomista i komentator rynkowy. W przeszłości m.in. redaktor naczelny Bankier.pl, internetowej odsłony „Pulsu Biznesu” i Chief Digital Officer polskiej części koncernu Bonnier. Wiceprezes CFA Society Poland.

Krystian Smoszna
Członek Rady Nadzorczej

Pasjonat gier komputerowych z ponad trzydziestoletnim stażem. Przygodę z dziennikarstwem growym kontynuuje z małymi przerwami od 1997 roku, wieloletni redaktor serwisu GRYOnline.pl, od 2017 roku jako redaktor naczelny. Pomysłodawca i szef serwisu poświęconego ciekawostkom z gier – grynieznane.pl.

Konrad Ryczko
Członek Rady Nadzorczej

Ekonomista, inwestor i makler papierów wartościowych. Od blisko 10 lat związany z Domem Maklerskim BOŚ S.A. Gościnny wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.