media

W tym roku na NewConnect wybiera się wyjątkowo liczne grono spółek. Aż 63 firmy zadeklarowały chęć wejścia na rynek alternatywny, a kilka kolejnych w następnych latach. Szykuje się więc bardzo ciekawy rok na giełdzie.

Rok 2021 może być najlepszym od lat pod względem liczby debiutów na polskiej giełdzie. Przedstawiamy listę ponad 30 producentów gier, którzy planują debiut na GPW lub NewConnect w najbliższym czasie.

Zainteresowanie producentów gier i spółek technologicznych debiutem na GPW jest olbrzymie, czego dowodem jest grudniowa edycja GPW Innovation Day, organizowana przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, cc group oraz Strict Minds. Organizatorzy zarezerwowali cały jeden dzień tylko na prezentacje spółek z sektora gamedev i IT. W sumie drugiego dnia o biznesie, powstających grach i planach […]

Rok 2021, a także kolejny, to przede wszystkim weryfikacja możliwości nowych konsol.
– Liczymy, że w najbliższych latach takie tytuły jak „God Of War: Ragnarok”, „Horizon Forbidden West” czy niezapowiedziana jeszcze produkcja od studia Naughty Dog wskażą kierunek dla branży, a także odpowiedzą na pytanie, czego się spodziewać po nowej generacji konsol – mówi Andrzej Blumenfeld, prezes Far From Home. Dodaje, że dla jego studia nadchodzący rok zapowiada się bardzo intensywnie. Trwają prace nad grą „Project Oxygen” oraz przygotowania do debiutu na NewConnect

Redakcja Stockwatch.pl wymienia spółkę Far From Home wśród 12 ciekawych firm udających się na NewConnect – zapraszamy do lektury!

Po oficjalnym zaprezentowaniu spółki w prasie gamingowej, krajowej i zagranicznej, pojawiło się ponad 140 publikacji opisujących grę oraz studio Far From Home. W międzyczasie do zespołu dołączyli kluczowi specjaliści w zakresie marketingu i komunikacji. Spółka osiągnęła też kolejny produkcyjny milestone, kończąc etap draft-demo.

Inwestowanie w premium gaming Konferencja online: Rola preprodukcji w procesie tworzenia gier premium indie.  Produkcja jest jednym z ostatnich etapów całego procesu tworzenia gier. Obserwujemy częstą praktykę przedwczesnego przystępowania przez zespoły do tego etapu. Może się wydawać, że takie podejście skraca czas wytworzenia produktu, ale zdarza się jednak, że decyzja ta wywiera efekt odwrotny. Finalnie […]

Finałem ogloszenia przez spółkę Projektu Oxygen była publikacja w Official PlayStation Magazine. Poniżej przedstawiamy strony opisujące nasz projekt oraz Spółkę.  

Project Oxygen to robocza nazwa pierwszej gry wrocławskiego studia Far From Home. Zespół pracuje nad zaawansowanym symulatorem przetrwania w postapokaliptycznym świecie. Studio chce dołączyć do czołówki firm notowanych na giełdzie.

Polish studio Far From Home launches with close-to-home support network CEO Andrzej Blumenfeld explains why the „AA+” development studio is using alternative stock exchange NewConnect to support big ambitions